Energielabelkorting op hypotheekrentes vanaf energielabel A+

Energielabelkorting energielabel plus

Vanaf 2 mei 2025 biedt Syntrus Achmea Hypotheken een energielabelkorting van 0,05% voor woningen met een energielabel A+ of beter. Dit is vooral interessant voor klanten met een nieuwbouwwoning. Deze korting geldt bij nieuwe hypotheekaanvragen, verhogingen en renteherzieningen waarvan het rentevoorstel na 1 mei 2025 is uitgebracht. Met deze korting willen wij klanten stimuleren het energielabel te verbeteren en zo duurzamer te wonen.

Duurzame initiatieven
Als adviseur kunt u uw klanten adviseren hun energielabel te verhogen door energiebesparende maatregelen te nemen. Wij helpen u en uw klant hierbij graag op weg. Denk bijvoorbeeld aan het afsluiten van een Groen Leningdeel of het Klimaatbudget, te besteden in de Klimaatwinkel van Centraal Beheer.

Energielabel regelen
Wanneer de woning van uw klant nog geen energielabel heeft, dan kan uw klant een erkende energieadviseur inschakelen. Na een woninginspectie ontvangt uw klant het energielabel. Dit label wordt geregistreerd in de landelijke database (EP-Online) en is 10 jaar geldig. Dit energielabel geeft uw klant vervolgens door via het contactformulier.

 


Naar het nieuwsoverzicht